6.3.15

Bestcomp Group Staj Defteri - elektrik elektronik müh.


BestComp şirketinde staja başladığım ilk gün şirketin çeşitli departmanlarından elemanlarla tanışarak genel kadroyu daha yakından tanımaya çalıştım. Şirket hakkında internet kaynakları vasıtasıyla aldığım bilgilerin yanı sıra işçilerden aldığım enformasyon beni daha da aydınlatmış oldu.
    Öncelikle, BestComp hakkında bilgi vermek isterim. 1995-ci yılda  kurulmuş olan BestComp şirketi şu anda kendi alanında Güney Kafkasya bölgesinin en saygın şirketlerinden biridir. Dünyanın önde gelen teknoloji şirketleri ile işbirliği yapan BestComp Group-un faaliyetleri dağıtım, proje çözümleri iletişim, ağlarının kurulması ve perakende satış gibi alanları kapsar. Şirket tarafından müşterilere verilen hizmetin kalitesinin uluslararası standartlara cevap vermesi karşıda konulan öncelikli görevlerden biridir. BestComp Group-da7 yıldan fazla süre boyunca faaliyet gösteren kalitenin yönetilmesi sisteminin uluslararası kalite standartlarına uygunluğu ISO9001: 2000 sertifikası, günümüzde ise ISO9001: 2008 sertifikası ile onaylanmıştır. Şirketin uzmanları HP, Acer, Cisco, Microsoft, Fujitsu Siemens Computers, Microsoft, mg'ye UPS Systems, Eaton Powerware, Symantec, Wmvare, SFS, Mikro ve Tripp Lite şirketlerinin resmi sertifikalarının sahiptirler. HP-UX, HP Storage, 3 fazlı UPS sistemleri sertifikalar almış, HP OpenView treninqlərini geçmiş uzmanlar müşterilere karmaşık sistemler kurulmasında teklifler sunar ve onların sorunlarını operatif ve kaliteli çözüyorlar.
    Faaliyeti boyunca yüksek başarılara göre BestComp Group defalarca iş ortakları ve uzmanlaşmış iş yayınlar tarafından ödüllere layık görüldü: Hewlett Packard (HP) şirketinden - "En yüksek göstergeler ve en yüksek artış derecesi" (2000), "Başarılı başlangıç ​​ve karşılıklı sadakat" (2000) , "Başarılı perakende satışlar" (2001), "2002 yılında takdir başarıları göre" (2002), "takdir iş ortaklığın göre" (2003, 2004, 2005 ve 2006 yılların döner üzere) dallarında; Tripp Lite şirketinden - "altın bayi "(2000 ve 2001 yılları) dalında.....

İNDİR


İlgili Yayınlar

www.stajdefterim.org

Güncel bilgi ve döküman paylaşan , kolektif bir platformdur. Öğrencilere yönelik paylaşımları konu edinmiş yardım sitesidir.