2.4.15

UNESCO/ISEDC Burs Programına Başvurular Devam Ediyor


Moskova’da faaliyet gösteren Uluslararası Sürdürülebilir Enerji Geliştirme Merkezi ISEDC tarafından, UNESCO/ISEDC ortak finansmanıyla, 5-30 Ekim 2015 tarihlerinde “gelişmekte olan ülkelerde sürdürülebilir ve yenilenebilir enerji kaynaklarına ilişkin kapasite geliştirilmesini” amaçlayan 4 hafta süreli bir burs programının düzenleneceği bildirilmektedir.
Burs programının 20 kişi için tahsis edildiği, eğitim programının İngilizce düzenleneceği, bu nedenle adayların iyi derecede İngilizce bilmeleri şartının arandığı belirtilmektedir.
Söz konusu burs programına yönelik bilgi notu, Türkiye’yi de içeren davetli ülkeler listesi, başvuru şartları ve yabancı dil yeterlilik formları ekte sunulmakta olup, başvuruların 22 Mayıs 2015 tarihine kadar ilgili başvuru belgeleriyle birlikte Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Uluslararası İlişkiler Birimi’ne ulaştırılması gerekmektedir.İlgili Yayınlar

www.stajdefterim.org

Güncel bilgi ve döküman paylaşan , kolektif bir platformdur. Öğrencilere yönelik paylaşımları konu edinmiş yardım sitesidir.