28.7.15

PepsiCo Yılın Stajyeri Kampanyası: #StajaBaşvuruyorum


PepsiCo Türkiye, sosyal medyayı iyi kullanan stajyer adaylarının başvurularını Twitter, Vine ve Instagram üzerinden kabul ediyor.

PepsiCo Türkiye, üniversiteli gençler için “Yılın Stajyeri” yarışmasını başlattı. Türkiye’nin genç yeteneklerini keşfedip iş hayatına katmayı hedefleyen yarışma, sosyal medya araçlarını en iyi ve yaratıcı biçimde kullananları arıyor.


Stajyer adayı gençler, www.yilinstajyeri.com sitesinden edinecekleri detaylı bilgiler kapsamında, diledikleri PepsiCo markasını yaratıcılıklarıyla birleştirip #stajabaşvuruyorum hashtag’iyle paylaşacaklar.
Stajyer adayları yarışmaya Twitter, Instagram ve Vine mecraları üzerinden katılabilecek. PepsiCo Türkiye İK ve Kurumsal İletişim departmanları yöneticilerinin oluşturduğu jürinin seçeceği bir kişi, Kurumsal İletişim Departmanı’nda stajyer sosyal medya uzmanı olmaya hak kazanacak.

Yarışma için hazırlanan videolara aşağıdan ulaşabilir; başvuru detayları için www.yilinstajyeri.com web sitesine göz atabilirsiniz.


İlgili Yayınlar

www.stajdefterim.org

Güncel bilgi ve döküman paylaşan , kolektif bir platformdur. Öğrencilere yönelik paylaşımları konu edinmiş yardım sitesidir.