24.6.16

Ege Üniversitesi 2016 Yaz Okulu


NOT ! Üniversite tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda konu güncel tutulacaktır. Haberdar olmak için Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın   https://www.facebook.com/stajdefterim


* Yaz okulu ders seçimi ve kesin kayıt işlemlerinde ders/ derslerde değişiklik yapılabilir. Bu
süreç sona erdiğinde kayıt yapılmış en son ders/ derslerin açılması durumunda iptali söz
konusu değildir.
** Derslerin en az öğrenci kontenjanlarına göre ilgili birimlerin onayı ile açılan dersler belirlenir.
*** Açılması kesinleşen dersler iptal edilemez. Açılmayan dersler yerine yeni ders veya ilk defa ders
seçimi yapılır ve işlemler sonunda ders kaydı kesinleştirilir.

2015-2016 eğitim-öğretim yılında Üniversitemizde Fen, Mühendislik, İktisadi ve İdari Bilimler, Su Ürünleri Fakülteleri ile Yabancı Diller, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokullarında lisans ile Fen Bilimleri Enstitüsünde de lisansüstü yaz okulu dersleri belirlenmiştir.


***açılan dersler - eşdeğer dersler ) ile misafir öğrenci başvuruları, kayıt tarihleri ve kayıt işlemlerine dair açıklamalar için tıklayınız***

***Üniversitemizden misafir öğrenci olarak yaz okulundan ders almak isteyen öğrencilerin web üzerinden ön başvuru işlemleri; 27 Haziran- 25 Temmuz tarihleri arasında http://ebys.ege.edu.tr/Ogrenci/Ogr0228/default.aspx adresinden gerçekleştirilecektir.

***Yaz okulu ders seçimi ve kesin kayıt işlemleri; 18- 20 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Yaz okulu ders seçimi ve kesin kayıt işlemlerinde ders/ derslerde değişiklik yapılabilir. Bu süreç sona erdiğinde kayıt yapılmış ders/ derslerin açılması durumunda değişiklik yapılamaz.

***DERS İÇERİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ***


Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı
Ege Üniversitesi Kampüsü
35100 Bornova/İZMİR

Tel: +90 232 311 2132 / 2145

Faks: +90 232 339 02 37


İlgili Yayınlar

www.stajdefterim.org

Güncel bilgi ve döküman paylaşan , kolektif bir platformdur. Öğrencilere yönelik paylaşımları konu edinmiş yardım sitesidir.